צריכים עזרה? דברו איתנו

5249*   tele@rmr-ltd.com

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. טלפרומפטר לקנייה

טלפרומפטר לקנייה להרצת טקסט במופעים

אם אתם שואלים את עצמכם כיצד מצליח מנכ"ל החברה לזכור בעל פה נאום שלם ולחזור עליו בצורה מדויקת בכמה אירועי חברה, התשובה היא טלפרומפטר. מדובר במכשיר המציג בפני הדובר את הטקסט עליו לומר בצורה מדויקת. המיקום של המכשיר יחד עם המסך הברור מאפשרים לו להתמקד בקהל תוך המשך קריאה של הטקסט על המסכים.  טלפרומפטרים הם הדרך בה פוליטיקאים ומנחים של תכניות טלוויזיה מצליחים להישיר מבט אל הקהל, לדבר מבלי להתבלבל ומבלי לתת לקהל תחושה שהם מקריאים טקסט מתוך דף או מסך.

שימוש קבוע בטלפרומפטר נפוץ בנאומים, כנסים פוליטיים וגם אירועים. הדגמים החדשים מאפשרים שליטה מלאה במכשיר תוך שימוש באפליקציה אותה מתקינים בסמארטפון. ליווי של מפעיל מקצועי ובעל ניסיון יסייע לכם בהרצה נכונה של הטקסט כך שהקהל שלכם לא ירגיש כלל בקיומו של המסך. עם טלפרומפטר מקצועי ודובר מנוסה הקהל יקבל רושם שהדברים נאמרים מהזיכרון או בצורה ספונטנית. איש לו יחשוד שמסתתר לו באזור מסך עזר.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים טלפרומפטר?

יעילות של טלפרומפטר נבחנת בגודל המסך.  על מנת לאפשר לדובר לקרוא את הטקסט בצורה ברורה, מהירה וקולחת, על הסך להיות גדול מספיק. כאשר המסך גדול הדובר אינו נדרש במאמץ רב ומצליח להיראות טבעי, נינוח ומלא ביטחון עצמי מול הקהל. מסך גדול חיוני גם למניעת טעויות של קריינות העלולות לגרום למבוכה או לדרישה לצלם מחדש את הקטע כולו.

השכרה מאפשרת לכם לבחור את המכשיר המתאים ביותר לאירוע, הנוח ביותר לדובר והחדיש ביותר. ישנו דגם המתאים למצלמות רחף וצילום כתף, קריאת טקסט עד 6 מטרים/עד 9 מטרים/עד 12 מטרים ודגם המיועד לצילומי חוץ ואירועים המתקיימים בתנאי חוץ (גם בחשכה).

דגם חדש המופעל באמצעות אפליקציה

שימוש באפליקציה יחד עם ציוד מתקדם מאפשר שליטה על המכשיר מרחוק. רק אחר שתתנסו בדגמים החדשים ובשימוש באפליקציה תגלו כמה נוח, יעיל, פשוט ומהיר יוכל להיות שימוש בטלפרומפטר. להזמנה של מכשיר מתקדם לקראת המופע הבא שלכם צרו קשר כבר עכשיו. מיטב הציוד ומיטב השירות יהפכו את האירועים שלכם מוצלחים ומרשימים יותר. 

 

חדשות ומבצעים

השכרת טלפרומפטר  ב 30% הנחה 
לפונים דרך האתר,
נשיאותי, טלפרומפטר מצלמה,
וכל סוגי המסכים,
זכרו לומר את הקוד 
"אר אם אר "

צור קשר


logo בניית אתרים