צריכים עזרה? דברו איתנו

5249*   tele@rmr-ltd.com

  1. דף הבית
  2. טלפרומפטר להשכרה

טלפרומפטר להשכרה – שאלות נפוצות

הצלחת האירוע שלכם מותנית בבחירה נכונה של ציוד טכני וספקים מקצועיים. הקפדה על בחירה בציוד טכני מתקדם ואיכותי חיונית למניעת תקלות טכניות העלולות לשבש את המופע כולו. עם טלפרומפטר להשכרה יש לכם את ההזדמנות ליהנות ממיטב הטכנולוגיה בענף מבלי לרכוש בכל פעם מכשיר חדש. את בחירת המכשיר המתאים לכם ביותר תבצעו תוך התייעצות עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון המכירים היטב את המכשירים ואת השירות הנחוץ בכל אירוע.

איך טלפרומפטר להשכרה יוכל לשדרג את האירוע?

בכל אירוע בו ישנו מופע שימוש בטלפרומפטר יסייע לדוברים בעמידה איתנה מול קהל. כאשר כל מילות הנאום מוצגות אל מולם במסך ברור וגדול, אין סכנה לבלבול בדברים. הנחיית הערב כולה וגם הנאומים יועברו בצורה מהנה ומלאה בביטחון עצמי. המופע כולו יהפוך מהנה יותר וטבעי יותר בעבור אלו הנמצאים על הבמה ובעבור הקהל.

היכן מציבים את המכשיר?

את גודלו של מסך הטלפרומפטר תבחרו בהתאם למיקום של המופע, בהתאם לגודל של המתחם ובהתאם לצרכים אישיים של הדוברים. כאשר אילוצי השטח דורשים את הצבת המסך במיקום מרוחק מהבמה, בחירה במסך גדול תאפשר קריאה נוחה של הדברים. במקרים בהם המסך מוצב בקרבת הבמה בחירה במסך קטן עד בינוני תאפשר קריאה שוטפת של הדברים כאשר הקהל אינו מבחין במסך. את המיקום המתאים להצבת טלפרומפטר אצלכם באירוע תבחרו בעזרת איש מקצוע בעל ניסיון. ייעוץ מקצועי הוא הדרך להבטיח את הבחירה הנכונה ביותר בעבור האירוע שלכם.

באלו אירועים משמש טלפרומפטר להשכרה?

מכשירי טלפרומפטר משמשים היום באירועים פרטיים, אירועים עסקיים ואירועים מוסדיים. בכל אירוע בו ישנו מופע בו יש לשאת דברים שימוש בטלפרומפטר מומלץ. אם אתם חוששים שלא תצליחו לזכור את הדברים שעליכם לומר בעל פה, טלפרומפטר יסייע לכם להרגיש בטוחים יותר, רגועים וטבעיים.

איך מזמינים?

בחירה בחברה מקצועית בעלת ניסיון המחזיקה בציוד חדיש היא הדרך להבטיח את תקינות הציוד הטכני אצלכם באירוע. אם מדובר בהזמנה חוזרת ואתם יודעים כבר איזה ציוד דרוש לכם ההזמנה תתבצע במהרה. בעבור אלו המבצעים הזמנה ראשונה כדאי לנצל את ההזדמנות לקבלת הסברים על המכשירים השונים, לספר על אופי האירוע ולבצע כך את הבחירה הנכונה. 

חדשות ומבצעים

השכרת טלפרומפטר  ב 30% הנחה 
לפונים דרך האתר,
נשיאותי, טלפרומפטר מצלמה,
וכל סוגי המסכים,
זכרו לומר את הקוד 
"אר אם אר "

צור קשר


logo בניית אתרים