צריכים עזרה? דברו איתנו

5249*   tele@rmr-ltd.com

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. טלפרומפטר למופעים

הדרכה וייעוץ מקצועי לבחירת טלפרומפטר למופעים

בחירה נכונה בציוד טכני מתאים מהווה חלק בלתי נפרד מהצלחת המופע. אם אתם אנכם אנשי מקצוע בעלי רקע טכני, התייעצות עם אנשי מקצוע היא הדרך לבצע בחירה נבונה של ציוד העונה בצורה מדויקת לצרכי המופע. בחירה נכונה של טלפרומפטר תתאים לאופי המופע, לצרכים של הדוברים על הבמה ולתנאים בשטח. אנו מזמינים אתכם לייצור קשר לקבלת פרטים על דגמים המופעלים באמצעות אפליקציה, דגם נשיאותי ודגם מסווה למוניטור שמע.

איך מסווים את המכשיר על הבמה?

אם אתם מעוניינים להסתיר מהקהל את השימוש בטלפרומפטר במופע שלכם, אפשר לעשות זאת. שימוש במכשיר מסווה למוניטור שמע אותו תציבו בין שאר המוניטורים על הבמה, תבטיח שאיש מהקהל לא יבחין בדבר. כאשר בוחרים בציוד איכותי יחד עם ליווי מקצועי, המופע כולו מתנהל בהצלחה ללא כל שיבושים, ללא טעויות.  המקצועיות באה לידי ביטוי בבחירת המכשיר המתאים ביותר, קביעת המיקום הנכון והרצת הטקסט על גבי המכשיר במהלך המופע.

איך מזהים את בעלי המקצוע הטובים ביותר?

ניסיון ואיכות הציוד משחקים תפקיד חשוב בתחום. בבואכם לבחור את החברה בידיה תרצו להפקיד את הצלחת המופע שלכם, חפשו אחר חברות עם ניסיון של 10 שנים לפחות. חברות וותיקות העושות שימוש בציוד חדיש עם אפשרות לשליטה על המכשיר מתוך אפליקציה תהיינה בחירה נבונה. רק חברה בעלת ניסיון תדע לבצע את העבודה תחת לחץ, לפתור בעיות בזמן אמת ולתת מענה למופעי ענק.

איך לומדים טקסטים בעל פה למופע?

לא אוהבים ללמוד טקסטים בעל פה ועוד פחות אוהבים לעמוד על הבמה ולקרוא דברים מתוך דף נייר, לנו יש את הפתרון בשבילכם. עם מכשירי טלפרומפטר לא תצטרכו עוד להשתמש בדפי טקסט על הבמה או לשנן טקסטים בעל פה. שימוש בטלפרומפטרים נהוג בכל המופעים הגדולים כך שאין כל סיבה שאתם לא תעשו בהם שימוש במופע שלכם.  את כל הטקסט הדרוש מהמנחים של הערב, הדוברים ואמני הבידור תציגו בצורה ברורה ויעילה במכשיר טלפרומפטר לפי בחירה שלכם ובהתאם לתנאי השטח. טלפרומפטרים מסווים הם הסוד של הזמרים ואמני הבידור הפופולריים ביותר בכל העולם.

חדשות ומבצעים

השכרת טלפרומפטר  ב 30% הנחה 
לפונים דרך האתר,
נשיאותי, טלפרומפטר מצלמה,
וכל סוגי המסכים,
זכרו לומר את הקוד 
"אר אם אר "

צור קשר


logo בניית אתרים